Żeby umówić się na kosmogram napisz na wiola@astrobabe.pl

O mnie

Słońce w znaku Wodnika, Księżyc w Raku, Ascendent w Skorpionie.

Jestem na etapie powrotu do swojego ciała. Nie różnię się od ciebie. Nie mam gotowego przepisu na kurs życia i tak jak ty się uczę. Po drodze współpracuję z najlepszymi twórcami, żeby dostarczyć sobie tobie narzędzia do wprowadzenia do swojego życia odżywczej i ugruntowującej rutyny.

astrobabe

Astrobabe to kobieta połączona z naturą, która korzysta ze swojej siły i przebojowości, ale ma też dostęp do miękkości i potrafi odpuścić wsłuchując się w szum Księżyca.

Współpracuję z:

Co tutaj znajdziesz:

Moja historia. Jak powstała astrobabe?

Czy czułaś się kiedyś wypalona i że nie dajesz rady? Ja tak. 

Zawsze stawiałam sobie niesamowite wyzwania: staż w Parlamencie Europejskim, półroczna podróż do Brazylii, robienie filmów, nauka portugalskiego, utrzymywanie się w Warszawie jako copywriterka. 

Jednak tak bardzo żyłam w świecie online, przyklejona do klawiatury komputera, że moje ciało zaczęło krzyczeć. Rozmowy z innymi kobietami nie pozostawiały wątpliwości: pogoń za męskimi jakościami i nadproduktywność wyczerpała nas tak samo jak Matkę Naturę wyczerpuje przemysł i konsumpcjonizm. 

Zaczęłam mniej pracować, dostrajając swoją energię do mojego cyklu menstruacyjnego i wkrótce zaczęłam mieć obsesję na punkcie śledzenia faz Księżyca, a potem innych planet i ich aspektów. Po przeczytaniu Drogi Artysty wróciłam do pisania (moje odręczne pismo jest jeszcze gorsze po tak długim czasie klikania w telefon!). Zamiast wzorować się na tym, co robią inni, zaczęłam zadawać pytania sobie samej (chociaż zawsze robiłam wszystko rebeliancko, taki los zodiakalnego Wodnika).

 

Nic nie znaczy dla mnie więcej niż wspieranie kobiet, które zmieniają świat.

astrobabe poniatowka z psem

 

 

 

Mam niemal obsesję na punkcie porannej rutyny i mojego tygodniowego rozkładu jazdy pracy z ciałem: jogi (również jogi kundalini!), samby i przygotowywania jakiegoś pysznego roślinnego comfort food. W kontaktach z naturą pomaga mi moja sunia Morango, która uwielbia spacery po praskiej stronie Wisły. 

Wyobrażam sobie Ciebie jako kobietę aspirującą do obłędnego życia. Magicznego życia. Łapiesz wszystkie okazje, jakie przynosi ci los, jeśli chodzi o pracę, podróże i przyjaźnie.

Ale chcesz osiągnąć swoje szalone marzenia w zrównoważony sposób, nie gubiąc swojej autentyczności i czując się dobrze po drodze. 

Uwielbiasz się rozwijać i uczyć, ale czasem czujesz, że przepalasz swoje połączenia neuronowe i potrzebujesz przerwy (na łonie natury). 

Dbasz o swój rozwój osobisty i nieustannie przywracasz się na tory lepszego życia, nawet kiedy zauważysz, że znów wpadłaś w ten sam schemat (chociaż powtarzałaś sobie, że już nigdy więcej i już to przerobiłaś). Kochasz żyć pełnią życia.

Ale czasem stres i niepewność dzisiejszego świata sprawiają, że zastanawiasz się: czy jest możliwe, żeby mieć czas dla siebie, spokój ducha oraz odnosić sukcesy jednocześnie?

Jaki jest Twój następny krok?

Masz ochotę wykorzystać potencjał astrologii w swoim rozwoju osobistym?

Niezależnie od tego czy się w astrologię wierzy, czy nie – tworzy ona niezwykle subtelny język pozwalający opisywać świat ludzkiego doświadczenia. To metaforyczna opowieść o siłach, które działają w człowieku. 
Przejdź do bloga