Pozwól, że przetłumaczę Twój kosmogram 🌙♈️♌️🌓 https://astrobabe.pl/sklep/mikrokosmo/
2

O mnie

Słońce w znaku Wodnika, Księżyc w Raku, Ascendent w Skorpionie.

Astrologia jest magiczna, ale kiedy magik pokaże Ci jak działa jego sztuczka – to już nie jest magia. Ale jak dowiesz się jak działa prawo wibracji, synchroniczność i prawo przyciągania – to jest prawdziwa magia. Pomogę Ci przetłumaczyć intencję Twojego wyższego JA poprzez interpretację kosmogramu i astrologiczne lifehacki.

wiola starczewska

Astrobabe to kobieta, która pracuje nad komplementacją siebie dzięki ożywiającej wyobraźnię energii archetypów znaków zodiaku. Dogląda swoich potrzeb obserwując Wszechświat i zauważając niuanse w swoich przekonaniach. 

Współpracuję z:

Wyobrażam sobie Ciebie jako kobietę aspirującą do obłędnego życia. Magicznego życia. Łapiesz wszystkie okazje, jakie przynosi Ci los, jeśli chodzi o pracę, podróże i przyjaźnie.

Ale chcesz osiągnąć swoje szalone marzenia w zrównoważony sposób, nie gubiąc swojej autentyczności i czując się dobrze po drodze. 

Uwielbiasz się rozwijać i uczyć, ale czasem czujesz, że się wypalasz.

Dbasz o swój rozwój osobisty i nieustannie przywracasz się na tory lepszego życia, nawet kiedy zauważysz, że znów wpadłaś w ten sam schemat (chociaż powtarzałaś sobie, że już nigdy więcej i już to przerobiłaś). Kochasz żyć pełnią życia.

Ale czasem stres i niepewność dzisiejszego świata sprawiają, że zastanawiasz się: czy jest możliwe, żeby mieć czas dla siebie, spokój ducha oraz odnosić sukcesy jednocześnie?

 

Co tutaj znajdziesz: