księżyc w kosmogramie

Księżyc w kosmogramie mówi o Twoich potrzebach, tym jak emocjonalnie reagujesz na sytuacje, Twojej podświadomości, Twojej relacji z matką, czego potrzebujesz, żeby poczuć się bezpiecznie, czego podświadomie pragniesz, jaki jest Twój wewnętrzny świat.

Księżyc odpowiada za zdolności doświadczania i zauważania swoich potrzeb, emocjonalnego reagowania, rozwój subiektywności i wrażliwości. Dysfunkcyjne przejawy Księżyca to nadwrażliwość, uraza, nadmierna emocjonalność. 

Poniższy fragment pochodzi z e-booka „Astrologiczna samointymność” Całość możesz kupić tutaj. 

Luna reprezentuje kobiecy i matczyny aspekt. Znakiem zodiaku, który rządzi Księżycem jest Rak. Rak i Księżyc mówią o naszych emocjach, naszym dzieciństwie i o relacji z matką tak wiele, ponieważ przynależą do czwartego domu astrologicznego. Tu wszystko rozgrywa się wokół domu rodzinnego, wczesnego dzieciństwa, korzeni, pochodzenia. 

W „Głębi nieba” Stevena Forresta czytamy: 

„Oszołomiona bliźniaczą karuzelą, zdezorientowana chaosem świadomość kieruje się do wewnątrz, w stronę swoich korzeni. Dla Bliźniąt prawda jest na zewnątrz, Rak zamiast zataczania kół we wszechświecie sięga do wnętrza dotykając kosmyków świadomości, zapuszczając sondę głęboko w to, co stanowi podstawę w doświadczeniu, uparcie kierując się w stronę własnego serca. 

Strukturą świata dla Raka są uczucia. 

Krab. Stworzenie delikatne, wrażliwe. Soczysty kęs mięska. W jaki sposób może on przerwać? Żeby przeżyć, krab musi sobie zrobić skorupę. Musi stworzyć sobie ścianę pomiędzy sobą a światem zewnętrznym. Jest zbyt delikatny, by ochraniać siebie w inny sposób. 

Celem Raka jest maksymalizacja intensywności swoich interakcji ze światem, przy jednoczesnym ochranianiu wysoko nastrojonej emocjonalnej wrażliwości. 

Nosić maskę albo stać nago i bez osłony – Rak ma niewielki wybór. Jego procesy wewnętrzne są tak delikatne, a życie takie wstrząsające, że bez izolacji jego system nerwowy by się rozpadł. 

Niebezpieczeństwem jest to, że system obronny może stać się tak doskonały, że bezpieczeństwo zostanie postawione przede wszystkim, też przed rozwojem. 

Dla Raka świat wewnętrzny jest blady w porównaniu z tym wytwarzanym przez wyobraźnię. 

Matkowanie jest największą ekspresją Raka – oraz jego potencjalną pułapką. Dziewięć razy na dziesięć jest to czuły wyraz ludzkiej miłości, chwalebny w każdej postaci. W pozostałych przypadkach jest to jeszcze jedna kryjówka, jeszcze jedna skorupa. 

Ludzie, szczególnie ludzie cierpiący, są przyciągani do dającego ukojenie Raczego łona. 

Rak nosi astralną koszulkę z napisem: matka. 

Rak musi wystrzegać się ulegania pokusom popadania w rolę matki. Musi wystrzegać się spowijania w całun mądrości, przebaczenia i wyrozumiałości tak, że jego własne burzliwe życie wewnętrzne, jego własne potrzeby staną się niewidoczne. Rak może w ten sposób osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Jest to jednak kolejna skorupa.”

Luna symbolizuje tę część świadomości, która reaguje i odpowiada, która jest wrażliwa na swoje otoczenie, raczej spoufalając się z  nim niż kształtując je lub stawiając mu opór. Księżyc oznacza nastrój psychiki, sposób, w jaki ona czuje. 

O wiele bardziej płynny niż Słońce Księżyc użyźnia wyobraźnię, wypełniając świadomość obrazami i fantazjami. 

Żeby wypełnić swoją dynamiczną funkcję Słońce musi odsuwać od siebie dużą część nieświadomego materiału. Musi ono ochraniać ego. Księżyc wybucha z nieświadomości, szalejąc w bogactwach psychiki, nie cenzurując niczego. 

Słońce może budować piramidy i promy kosmiczne, ale Księżyc wkłada iskrę w nasze oczy, gdy je podziwiamy. 

Relacja Księżyca ze Słońcem jest jak związek kobiety z mężczyzną. 

Dane Rudhyar w swojej książce „The Lunation Cycle: A Key to the Understanding of Personality” pisze o tym, że to nie wina Księżyca, że go przybywa i go ubywa. 

Dzieje się tak, ponieważ jest to sposób, w jaki ziemskie stworzenia, w tym my ludzie muszą być karmione odbitą energią słoneczną. Księżyc jest pośrednikiem między słońcem a Ziemią. Jest, we współczesnej terminologii psychologicznej, animą, która służy jako łącznik między świadomym ego człowieka a wszechogarniającą świadomością, wewnętrznym Bogiem. 

Muszą być dwa światła. Jedno stałe, drugie stale zmieniające się. 


.

Musi istnieć dualizm. 

Od relacji Księżyca i Słońca zależy nasze życie na Ziemi tak samo jak od relacji kobiety i mężczyzny zależy życie dziecka. 

Jak często zapominamy, że fazy Księżyca to nie zmiany w Księżycu samym w sobie, ale to, w jaki sposób Słońce i Księżyc odnoszą się do siebie. 

Stosunek Księżyca do Słońca przebiega zgodnie z falowym procesem przybywania i ubywania światła lub separacji i powrotu. 

Cykl rozpoczyna się w nowiu, kiedy Księżyc gubi się w blasku Słońca. Podczas pełni Księżyca są daleko, ale twarzą w twarz. Księżyc stał się równy Słońcu. 

I tak jak w każdej relacji, kobieta czasem traci swoje światło, ale kiedy jest równa mężczyźnie, naprzeciwko niego – świeci jasno.

Przeczytałam kiedyś taki cytat, ale teraz nie mogę znaleźć jego źródła: 

Podstawowym zainteresowaniem mężczyzny powinna być jego praca. Ale w wypadku kobiety – to mężczyzna jest jej zainteresowaniem i pracą.

Na zewnątrz wygląda na to, że kobiety zabezpieczają własne potrzeby i skupiają się na potrzebach innych, ale tak naprawdę jest to sposób na zaspokojenie własnych potrzeb.

Współzależność to stan bycia w całkowitej nieautentyczności i przekonaniu, że ​​to jest autentyczne. Masz tendencję do zaprzeczania czemuś, co jest Twoją prawdę. 

Na początku wydaje się to dobre i słuszne ze względu na poczucie bycia w związku, ale szybko przeradza się w urazę. 

I tak jak Księżyc odbija światło Słońca, tak kobieta może postawić na piedestale nawet najbardziej przeciętnego mężczyznę.

W astrologii Księżyc odpowiada za emocje, a emocje mówią nam o czym?

O naszych potrzebach. 

Najlepiej ten temat opisuje „Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia” Anny Cyklińskiej: 

„Emocje są stanami wewnątrz mózgu, aktywnością neuronalną powodującą obserwowalne zmiany w zachowaniu, ciele lub innych stanach umysłowych. To psychologiczne konstrukcje, które powstają, gdy schematy przechowywane w naszej pamięci łączą się ze wskazówkami otrzymanymi w danej chwili odczuwanymi jako pobudzenie nerwowe.

Istnieje pogląd, że emocje powstają w mózgu i by odegrać swoją rolę muszą być uwolnione. Jeśli pozostają niewyrażone blokują się, odkładają w ciele, aby później wybuchnąć, co niekiedy ma rozmaite negatywne konsekwencje. 

Emocje trudno badać, ponieważ to nie cząsteczki hormony ani nic, co możemy z obiektywnie zmierzyć. Są subiektywne, zmienne zależne od naszego samopoczucia.”

Istnieje sześć uniwersalnych emocji są to: złość, smutek, strach, wstręt, zaskoczenie i radość.

W dzieciństwie kształtuje się podstawowa rola emocji: komunikowanie się i wyrażenie potrzeb, aby uzyskać to, czego potrzebujemy. 

Jeśli nasi rodzice nie byli responsywni na nasze potrzeby, w dorosłym życiu mamy problem z radzeniem sobie z emocjami – sami nie potrafimy być responsywni dla siebie. 

Nie czujemy się pewnie ze swoimi emocjami, są one dla nas niewygodne, więc je albo gdzieś upychamy i czekamy aż nadarzy się okazja, żeby trzasnąć drzwiami albo kompletnie się zamrażamy. 

Żyjemy w ciągłej obawie pokazania swojego miękkiego podbrzusza i swojej autentyczności, bo nikt nie pokazał nam, że jest ok, że jesteśmy ok i nasze potrzeby są ważne. 

Nicole LePera w swojej książce „How to Do the Work: Recognize Your Patterns, Heal from Your Past, and Create Your Self” stwierdza, że emocjonalna dojrzałość to właśnie bycie ok z tym, że inni mogą Cię nie zrozumieć. Możesz wtedy kontynuować życie w zgodzie ze sobą nie oglądając się na innych. 

Twoje opinie przekonania i rzeczywistość są ważne nie w odniesieniu do nikogo innego, tylko w odniesieniu do samej siebie. 

Większość z nas nigdy nie nauczyła się, jak poruszać się po emocjonalnych falach i ma niewielką odporność emocjonalną. Nie jesteśmy w stanie zareagować w autentyczny sposób, gdy sprawy nie układają się po naszej myśli. 

Podstawowym aspektem dojrzałości emocjonalnej jest umiejętność bycia świadomym i regulowania swoich emocji, aby umożliwić innym wyrażanie siebie. 

To też umiejętność tolerowania wszystkich emocji bez utraty kontroli. 

Uwierz lub nie, ale jest 90-sekundowa zasada emocji. To tylko półtorej minuty, potem emocje mijają, a nasz organizm chce wrócić do homeostazy. 

Problem jest w tym, że zaczynamy snuć historie przeżuwając je i angażując się w wirujące myśl. 

Wprowadzamy nas z powrotem w pętlę uzależnienia emocjonalnego i nagle 90-sekundowa irytacja narasta odkładając się w lata przechowywanej urazy. 

A uraza też nazwa choroby, która swoją przyczynę ma właśnie w przechowywaniu urazy. Rak jest niechlubnym mistrzem w przechowywaniu urazy.

Co zrobić, jeśli przejawiasz zdolność do mocniejszego niż inni, ale tak z tysiąc razy mocniejszego przeżywania emocji?

Jesteś empatą i jak tylko wejdziesz do pokoju to od razu wiesz, kto ma dobry a kto zły humor, uwielbiasz koncerty i przedstawienia, ale kiedy wracasz, potrzebujesz kilku dni w samotności, żeby się zregenerować. 

W książce „Empath: A Complete Guide for Developing Your Gift and Finding Your Sense of Self” Judy Dyer pisze, że empaci mają wręcz ponadnaturalne zdolności, które są jednocześnie błogosławieństwem jak i przekleństwem. 

Mają umiejętność dostrajania się do uczuć innych ludzi i absorbowania energii otoczenia. Ale ponieważ te osoby są zawsze w kontakcie z uczuciami i energią innych, nieustannie dźwigają ciężar emocji otaczających ich osób. Mają też skłonność do przedkładania potrzeb innych nad swoje. 

Dlatego mega ważne jest dla nich stawianie granic i chronienie pola swojej energii. 

Kobiety są uczone otwartości na świat. Zostałyśmy wyszkolone, aby poruszać się przez życie z otwartym polem energetycznym, aby z akceptacją łączyć się z innymi ludźmi w naszym życiu. Wszyscy wiedzą, że kobiecość jest otwarta i dostępna.

Sidra Stone w „The Shadow King: The Invisible Force That Holds Women Back” pisze o tym w ten sposób: 

Przejęcie kontroli nad swoją energią i swoim polem energetycznym zarówno uspokaja naszego wewnętrznego patriarchę (ponieważ wzięłam odpowiedzialność za siebie), jak i zmniejsza jego moc (ponieważ nie musi on już Cię chronić). 

Ma to też zbawienny wpływ na nasze relacje z mężczyznami, bo uznają, że jesteśmy samowystarczalne i jesteśmy z nimi, ponieważ chcemy być z nimi. Jednocześnie widzą, że nie poświeciłyśmy naszej kobiecości.

Co się dzieje, jeśli nie zadbamy o nasza moc, naszą energię i nasze granice?

Patriarchalny świat (pewnie zapytasz, co mam z tym patriarchalnym światem, ale po prostu nie da się, no nie da się ukryć, że w takiej rzeczywistości żyjemy) kobiety są odpowiedzialne za emocje i zarządzaniem nimi. 

Jednocześnie to, co robią ma małą wartość dla patriarchalnego świata nastawionego na produkowanie. To powoduje wewnętrzny przymus dawania i jednocześnie rosnącą urazę. I Rak coś o tym wie.

Według patriarchalizmu kobieta sama w sobie nie może być sama więc swoją wartość uzależnia od tego, jak inni czują się wokół niej.

Tak pisze o tym Peter Orban w „Astrologia jako terapia”:

„Czwarty dom to królestwo Twojej matki i stoisz na jej ramionach i na ramionach swoich przodków. 

Pcha Cię ku temu, żeby udzielać innym ochrony przed psychicznymi powodziami, a jednocześnie Twoje wewnętrzne dziecko ma nadzieje dalej otrzymywać od innych tę matczyną ochronę. Wzbiera w Tobie fala obrazów, by za chwile ucichnąć z rytmem pływów, które symbolizowane są przez fazy Księżyca. Psychicznie jesteś nagi, nie masz żadnej osłony, w tym żadnego schronienia i dlatego chętnie poszukujesz jeszcze bardziej bezradnych istot, przez których chronienie mógłbyś zapomnieć o swojej bezbronności. 

Twój krajobraz to wielkie przedszkole, w którym jesteś przedszkolanką i dzieckiem jednocześnie.”

Patriarchat ma skomplikowaną relację z matkami. 

No bo kto przekazał nam przeświadczenie, że kobieta powinna poszukiwać szczęścia na zewnątrz? Ta sama osoba, która była nauczona, że szczęścia trzeba poszukiwać na zewnątrz: nasza matka. 

Bethany Webster napisała o tym genialną książkę „Odkrywanie wewnętrznej matki. Jak uleczyć Matczyną Ranę i sięgnąć po własną siłę”.

Ukryte przekazy patriarchalne są bardzo nieświadome i niezamierzone ze strony matki. Kobiety czują się dumne i uprawnione ze względu na poziom poświęcenia i wewnętrzny rozłam, którego musiały dokonać w sobie, aby być akceptowane i kochane w tej kulturze. 

Matczyna rana to nic innego jak dokonywanie aktów samosabotażu w osiąganiu swojego potencjału ze względu na lojalność wobec matki, która… przecież tyle poświęciła. 

Kurczymy się, żeby zadowolić innych, przepraszamy za własne istnienie i uzależniamy się od zewnętrznej walidacji wchodząc w relacje na podstawie współuzależnienia, bo… tak robiły kobiety przed nami. 

Jednak gdzieś tam w głębi duszy wiemy, że nasza prawdziwą naturą jest obfitość. 

Bethany Webster wprowadza ideę matkowania samej sobie. 

Zaakceptuj, że Twoja „wielkość” nie jest odrzuceniem innych ani byciem lepszym od innych. Twoja wielkość to po prostu pewność tego, kim już jesteś, obejmowanie tego z radością i dawanie tego światu.

Matczyna rana każe wierzyć, że jeśli twierdzisz, że jesteś wspaniała, pozbawiasz lub porzucasz swoją matkę. To przekonanie jest symptomem uwikłania między matkami i córkami, które jest tak głęboko zakorzenione w naszej kulturze, że często nie jesteśmy tego świadomi. 

Wyjście z tego uwikłania jest tym, co pozwala Ci domagać się osiągnięcia pełni swojego potencjału bez poczucia winy i przeprosin. 

Możesz czuć swoje prawo jako jednostka do życia na własnych warunkach i wiedzieć w głębi duszy, że Twoje szczęście nie pozbawia szczęścia innych w żaden sposób. To jest uhonorowanie Twojej prawdziwej natury obfitości.

Trudno nie mówić o Raku i Księżycu nie wspominając o podświadomości. 

Dlaczego trudno nam dokonać pozytywnych zmian w życiu? 

Bo umysł jest w teraźniejszości, ale podświadome ciało jest w przeszłości i każe nam odgrywać uwarunkowane reakcje.

Rak żyje w przeszłości, gloryfikuje przeszłość i w ten sposób trzyma nas w ryzach naszych schematów. 

W książce „Happiness Is the Way: How to Reframe Your Thinking and Work with What You Already Have to Live the Life of Your Dreams”  Wayne W. Dyer porównuje przeszłość do smugi wody, która ciągnie się za płynącą wodą. Ta smuga wody, która rozpływa się, znika, w miarę jak płyniemy do przodu. 

Ponieważ Rak jest znakiem o żywiole wody, myślę, że wodne porównanie będzie tu najtrafniejsze. 

Uzdrawianie zawsze polega na uwalnianiu przeszłości, w miarę jak zmierzamy ku przyszłości. Jeśli nie uwolnimy przeszłości, będziemy ją bez przerwy odtwarzać, w związku, z czym stanie się ona naszą przyszłością.

Musisz jedynie odzyskać wydarzenia swojego życia byś mogła stać się panią swojego życia.

Gdy naprawdę jesteś w posiadaniu wszystkiego, czym byłaś i co robiłaś, co wymaga czasu, jesteś stanowcza wobec rzeczywistości.

Każda z nas dostaje w spadku od swojej rodziny konkretne dziedzictwo, które w miarę potrzeby należy przyjąć i zmodyfikować. Dziedzictwem, ten wspomnianym już workiem chujozy, określa się ogromną ilość informacji dotyczącej naszej przyszłości oraz przeszłości naszej rodziny, która w każdym pokoleniu wpływa na energię, zdrowie oraz potencjał do wprowadzenia zmian. 

Jest ono przekazywane nieświadomie poprzez powtarzanie zachowań i świadomie poprzez udzielanie rad. Nasze dziedzictwo często ustanawia górną granicę tego, co według nas jest możliwe w życiu.

Niefajne, co nie?

Istnieją dwa poziomy Twojego umysłu: świadomy i nieświadomy, racjonalny i irracjonalny.

Podświadomy umysł, który reprezentuje odziedziczone instynkty i nagromadzone doświadczenia, jest praktycznie tym, który decyduje o Twoim życiu. Świadomy i racjonalny umysł potrzebowałby zbyt dużo energii, żeby ocenić i zweryfikować sytuację. 

Funkcją podświadomego umysłu są przekonania oraz związane z nimi emocje. 

Mówi się o tym, że wraz z Księżycem możemy manifestować nasze marzenia. W gruncie rzeczy jest to ogromna praca z przekonaniami i emocjami polegająca na kreatywnej wizualizacji naszych marzeń. 

Ta wizualizacja oraz afirmacje stymulują podświadomy umysł i tadam! zmieniamy siebie, zmieniamy swoje doświadczenia. 

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w kosmogramie w znakach zodiaku

Przejdźmy przez znaczenie Księżyca w poszczególnych znakach zodiaku.

księżyc w baranie

Księżyc w Baranie 🌙♈️

Czego potrzebuje Księżyc w Baranie? 

 • Potrzebuje zmian i przygód. Wszystko, co nowe jest lepsze
 • Potrzebuje czuć się doceniany, pożądany, wyjątkowy. Chce, żeby od czasu do czasu ktoś za nimi gonił. Pociąg w związku go inspiruje i pozwala pokazać jego sensualną stronę
 • Potrzebuje być doceniany za swoją pracę, respektowany za etykę swojej pracy i zdolności, żeby dokończyć każdy rozpoczęty projekt. Docenienie motywuje go, żeby pracować więcej
 • Potrzebuje osiągnąć to, co inni tylko marzą, żeby osiągnąć
 • Potrzebuje wyrazić swoje emocje
 • Potrzebuje czuć się potrzebny
 • Paradoksalnie potrzebuje sytuacji stresowej, kryzysu, konfliktu, bycia blisko deadline – to motywuje go jeszcze bardziej do działania. Potrzebuje przeciwności, bo lubi je pokonywać
 • Potrzebuje intymności, pasji, seksu
 • Potrzebuje czuć się pożądany, adorowany przez innych. Dreszczyk flirtu podnosi jego poziom energii, jest znany jako łamacz serc, jak tylko dostanie to, czego chce, nudzi się i rusza na kolejny podbój
 • Potrzebuje przygód, konfliktu, adrenaliny, potrzebuje czuć, że żyje
 • Potrzebuje romansu, współzawodnictwa, wyzwania. Romans i zakochanie się przynosi im podekscytowanie. Uwielbiają czuć nowe emocje
 • Potrzebuje partnera, który ma podobne (czyli duże) potrzeby w łóżku
 • Potrzebuje wyrazić swoje emocje
 • Potrzebuje czuć się potrzebny. Lubi, kiedy inni pytają ich o zdanie i poradę

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Byku 🌙♉️

księżyc w byku

Czego potrzebuje Księżyc w Byku? 

 • Potrzebuje sztuki, muzyki, piękna
 • Potrzebuje komfortu, bezpieczeństwa, rutyny
 • Potrzebuje wiernego i lojalnego partnera
 • Potrzebuje działać w swoim własnym rytmie, nie lubi być popędzany
 • Potrzebuje ustanowionych nawyków, nie cierpi zmiany
 • Potrzebuje mieć wszystko zaplanowane do przodu,  nie lubi czuć się nieprzygotowany
 • Potrzebuje sukcesu finansowego i pieniędzy na koncie – czuje się wtedy bezpiecznie
 • Jego potrzeby materialne są bezpośrednio skorelowane z potrzebami emocjonalnymi 
 • Potrzebuje dużo czasu na oczyszczenie się na przykład po toksycznym związku
 • Potrzebuje fizycznego i materialnego komfortu
 • Potrzebuje kogoś do przytulania. Poprzez dotyk pkazuje innym jak się czuje. Potrzebuje intymności i pełnego zaufania względem drugiej osoby
 • Potrzebuje pracy, planowania, organizowania i przygotowywania się. Tworzenie strategii działania go energetyzuje
 • Potrzebuje czasu, powoli osiąga swoje cele wraz z czasem
 • Potrzebuje okazywania sympatii, trzymania za ręce. Przez dotyk okazuje miłość, to jest jego język miłości. W ten sposób też odstresowuje
 • Potrzebuje balans w życiu. To jego szczęście

Księżyc w Bliźniętach 🌙♊️

księżyc w bliźniętach

Czego potrzebuje Księżyc w Bliźniętach? 

 • Potrzebuje realizować swoje potrzeby socjalne i potrzebę realizowania siebie
 • Potrzebuje stymulacji mentalnej, ma zdolność do multitaskingu
 • Potrzebuje ciągle być w ruchu, ciągle myśleć, eksplorować, robić coś z rękami
 • Potrzebuje mieć możliwość szybko zmieniać kierunek i potrzebuje różnorodności
 • Potrzebuje jakiegoś hobby, bo szybko się zapala do nowych projektów
 • Potrzebuje poznawać ludzi i nowych relacji
 • Potrzebuje być częścią jakiejś grupy, nie lubi być sam
 • Potrzebuje rozmów, to stymuluje jego umysł
 • Potrzebuje się uczyć, zwłaszcza o ludzkiej naturze. Poznawanie ludzi, zwłaszcza z różnych kultur jest dla niego ekscytujące. Łączenie się z innymi na intelektualnym poziomie pomaga mu czuć wsparcie, a także po prostu go podnieca i tworzy chemię
 • Potrzebuje przyjaźni. Przyjaźń jest wstępem do zakochania się, dla niego najpierw musi być przyjaźń. Wspólne zainteresowania, podobny poziom wykształcenia, podobna kariera i sile umiejętności komunikacyjne są wstępem do stworzenia więzi. Nie ma szans na stworzenie relacji z kimś, z kim rozmowa mu się nie klei. Rozmowa jest lepsza niż seks
 • Potrzebuje niezobowiązujących relacji i partnera, który nie jest zazdrosny lub niepewny siebie
 • Potrzebuje flirtu. Dobra rozmowa, sarkastyczne komentarze i flirtowanie to droga do jego serca
 • Potrzebuje być poinformowany
 • Potrzebuje różnorodności i wszystkiego, niecodzienne, egzotyczne
 • Potrzebuje ciągle coś robić. Zawsze czuju, że coś powinien robić, coś produktywnego. Często zmusza się, żeby być aktywny
 • Potrzebuje wolności i niezależności. Jeśli trafi na partnera, który jest zaborczy, szybko się wycofaj z takiej relacji
 • Potrzebują partnera, który pozwoli mu mieć przyjaciół płci przeciwnej bez scen zazdrości

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Raku 🌙♋️

księżyc w raku

Czego potrzebuje Księżyc w Raku? 

 • Potrzebuje czasu, żeby przeprocesować swoje uczucia poprzez pisanie lub coś kreatywnego
 • Potrzebuje spędzać czas z przyjaciółmi, z ludźmi, którzy sprawiają, że czuje się dobrze
 • Potrzebuje być wśród dzieci i zwierząt bardziej niż wśród dorosłych
 • Potrzebuje mieć dzieci, urodzony z instynktem macierzyńskim, chce mieć dzieci
 • Potrzebuje czuć się potrzebny poprzez dbanie o innych
 • Potrzebuje bezpieczeństwa emocjonalnego. Dba o innych ludzi, ale jest świadomy, że wejście w relacje kosztuje go bardzo dużo emocjonalnie – on wszystko przeżywa bardziej. Dlatego potrzebuje być ostrożny
 • Potrzebuje wszystkiego związanego z poczuciem bezpieczeństwa, komfortu i bycia potrzebnym. Lubi działać na rzecz innych i być za to docenianym
 • Potrzebuje (nauczyć się) stawiać granice
 • Potrzebuje otrzymywać uznanie i czułość od innych. Jego szczęście zależy od tego, czy wpuści kogoś do swojego życia, więc musi się otworzyć na to, by ufać innym. Nie tak łatwo pokaże swoją podatność na zranienie, ale jak tylko wyjdzie ze swojej skorupy, daje sobie szansę na otrzymanie od innych swojej dawki czułości
 • Potrzebuje dbać o innych. Czuje się najbardziej szczęśliwy, kiedy dbaj o rodzinę, zwierzęta i dzieci, ale musi się nauczyć zadbać o swoje własne potrzeby
 • Potrzebuje innych. Czuje się szczęśliwy, kiedy inni zadbają o niego bez jego konieczności proszenia o to
 • Potrzebuje być w kontakcie ze swoją matką 

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Lwie 🌙♌️

księżyc w lwie

Czego potrzebuje Księżyc w Lwie? 

 • Potrzebuje być w centrum wydarzeń i w centrum zainteresowania, przeciąga wielu przyjaciół 
 • Potrzebuje okazywać czułość i to, że kogoś lubi
 • Potrzebuje dobrze się bawić
 • Potrzebuje być w centrum uwagi, jednocześnie inni dobrze się z nim czuja, bo jest zwykle bardzo hojny. Ludzi przyciąga ich światło i jasność. 
 • Potrzebuje być lekkoduchem, niezależnym, radosnym
 • Potrzebuje wyrażać swoją hojność. Dawanie czasu i energii innym przychodzi mu łatwo, dawanie przychodzi mu naturalnie
 • Potrzebuje lojalnych ludzi. Lojalność jest dla niego ważna
 • Potrzebuje dreszczyku romansu. Ze względu na to, że jest tak bardzo uczuciowy i pozytywny, przyciąga romanse, łatwo przychodzi mu flirtowanie
 • Potrzebują kogoś z kim mógłby się zrelaksować i cieszyć życiem 
 • Jeśli ktoś może zaoferować mu podekscytowanie, wolność i zabawę – z chęcią zaangażuje się z taką osobą w związek
 • Potrzebuje okazywać uczucia. Jak raz kogoś polubi, nie potrafi tego ukryć, okazuje swoje uczucia bez zahamowań i nie waha się powiedzieć jak się czuje
 • Potrzebują czuć się potrzebny i doceniany
 • Potrzebuje być rozpoznawany za swój talent, kreatywność, zdolności liderskie – to go motywuje. Potrzebują czuć się ważny i respektowany
 • Potrzebują się wyróżniać i być postrzegany jako wyjątkowy
 • Potrzebuje być podziwiany. Widzi życie jako scenę, chce być widziany i podziwiany
 • Potrzebują się czuć stabilnie finansowo, żeby móc odkrywać swoje zwykle kosztowne hobby jak koncerty, podróże
 • Potrzebuje być adorowany przez najbliższych, ale też potrzebuje przestrzeni na to, żeby być sobą. Oczekuje, że partner uczyni go priorytetem

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Pannie 🌙♍️

księżyc w pannie

Czego potrzebuje Księżyc w Pannie? 

 • Potrzebuje czasu w samotności i naładowania emocjonalnych baterii, ponieważ wtedy dopiero może pomagać innym – czyli to, co najbardziej lubi
 • Potrzebuje móc kontrolować. Trudno jest mu pójść z flow, planuje każdy kolejny krok, rutyna i stabilność to jego drugie imię
 • Potrzebuje pracować sam, potrafią zarządzać kilkoma rzeczami na raz
 • Potrzebuje pracować i ma problem z tym, żeby zwolnić i zrelaksować się, zanim wszystkie zadania nie zostaną zakończone. Praca jest niezwykle ważna dla jego emocjonalnej satysfakcji
 • Potrzebuje bezpiecznego domu zanim wyjdzie do świata i zacznie go podbijać. Jest  tradycjonalistą: dom z ogródkiem, piesek, dwójka dzieci. 
 • Potrzebuje nie musieć okazywać uczuć publicznie, może się wydawać chłodny i zimniy. Prawda jest taka, że potrzebuje okazywać miłość poprzez robienie praktycznych rzeczy dla partnera
 • Potrzebuje czystości i prostoty
 • Potrzebuje stabilnego związku, który idzie w konkretnym kierunku (wspólny biznes, wspólny dom) 
 • Potrzebuje rozmawiać. Żeby poczuć się kochanym, potrzebują połączenia intelektualnego

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Wadze 🌙♎️

księżyc w wadze

Czego potrzebuje Księżyc w Wadze? 

 • Potrzebuje zarówno mentalnego jak i emocjonalnego sposobu na wyrażanie siebie
 • Potrzebuje Iść za flow i adoptować się do zastałych sytuacji, co przychodzi mu łatwo
 • Potrzebuje spokoju w życiu i unika konfliktu
 • Potrzebuje widzieć dwie strony medalu i odmawia zaangażowania się w jedną wybraną ścieżkę
 • Potrzebuje mieć wiele zainteresowań Interesują się wieloma rzeczami 
 • Potrzebuje być w związku. Jest uroczy i zabawny, przyciąga łatwo partnerów na życie, ale trudno jest mu wybrać jednego partnera
 • Potrzebuje, żeby wszyscy byli zadowoleni, a na świecie panowała sprawiedliwość

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Skorpionie 🌙♏️

księżyc w skorpionie

Czego potrzebuje Księżyc w Skorpionie? 

 • Potrzebuje polegać tylko na sobie, często lubi robić rzeczy samemu
 • Potrzebują silnej emocjonalnej relacji z drugą osobą
 • Potrzebuje zmian. Potrafi się zmienić z dnia na dzień
 • Potrzebuje silnych emocji
 • Potrzebuje duchowości, tego, co jest tabu, tego co jest magiczne
 • Potrzebuje relacji, ale często stawia je na ostrzu noża: wszystko albo nic
 • Potrzebuje intymności. Seksualność jest dla niego ważna w związku
 • Potrzebuje połączenia dusz. Tak bardzo chce się głęboko z kimś połączyć, że ma tendencję wchodzenia w toksyczne relacje. Będzie gonić za osobami trudnymi do zdobycia
 • Potrzebuje też autonomii w relacji, nie lubi zależeć od kogoś
 • Potrzebuje pewności. Zobowiązanie bierze na bardzo serio i może wziąć ślub późno w życiu i może pozostać długo jako singiel
 • Potrzebuje kryzysu i niebezpieczeństwa. Paradoksalnie czuje się dobrze w sytuacjach kryzysowych. Potrzeba przetrwania jest u niego duża i lubi się testować w sytuacjach granicznych. Czuje największą pasję, kiedy adrenalina buzuje w jego żyłach, wyzwanie motywuje go do sukcesu
 • Potrzebuje być silny. Czuje się najbardziej szczęśliwy, kiedy może polegać na sobie
 • Potrzebują czuć pożądanie i chemię
 • Potrzebują zarówno fizycznego jak i emocjonalnego połączenia
 • Potrzebuje samotności. Bardzo selektywnie podchodzi do tego, kogo wpuszcza do swojego życia
 • Potrzebuje tajemnic. Zawsze dotrzyma sekretu
 • Potrzebuje bezpieczeństwa finansowego i będzie pracować ciężko, żeby osiągnąć wymarzony status materialny. Pieniądze to siła i pozwala ona mu pozostać niezależnym

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Strzelcu 🌙♐️

księżyc w strzelcu

Czego potrzebuje Księżyc w Strzelcu? 

 • Potrzebuje, żeby inni dali mu niezależność i autonomię w działaniu, podróże to jego powietrze, nie potrafi usiedzieć w miejscu
 • Potrzebuje się uczyć, ale nie lubią w tradycyjny sposób, nie może usiedzieć w miejscu
 • Potrzebuje szybko absorbować nowe idee
 • Potrzebuje wolności. Ma problemy z relacjami i z zobowiązaniami, lubi być singlem i robić rzeczy po swojemu, mieć elastyczność co do podróży i zmian
 • Potrzebuje ekscytacji w romantycznych relacjach (zawsze poszukujemy czegoś pomiędzy bezpieczeństwem a przygodą, on zawsze wybierają przygodę)
 • Potrzebuje dyskutować na różne tematy
 • Potrzebują czegoś, na co może czekać, np. podróż
 • Potrzebuje łamać zasady
 • Potrzebuje robić to co chce bez oglądania się na innych. Jak tylko poczuje, że ktoś chce go zamknąć w pudełku, skategoryzować – ewakuuję się 

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Koziorożcu 🌙♑️

księżyc w koziorożcu

Czego potrzebuje Księżyc w Koziorożcu? 

 • Potrzebuje powagi
 • Potrzebuje być odpowiedzialnym i kończyć powierzone mu zadania, ma wysokie ambicje na ciężką pracę 
 • Potrzebuje osiągnąć sukces. Jest zdeterminowany, żeby osiągnąć sukces, potrafi dużo zrobić w danym im czasie, a jego etyka pracy to coś, z czego jest dumy, wytrwały i zawzięty, ważna jest dla nich produktywność 
 • Potrzebuje podtrzymywać tradycję
 • Potrzebuje stałego związku, nie jest za randkami. Chce lojalnego partnera, który tak jak on pracuje ciężko, jest też od niego zależny, im oddany
 • Potrzebuje czasu w samotności, jest introwertyczny
 • Potrzebuje chronić siebie. Posiada bardzo delikatne i wrażliwe wnętrze, do którego dostęp daje tylko najbliższym

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Wodniku 🌙♒️

księżyc w wodniku

Czego potrzebuje Księżyc w Wodniku? 

 • Potrzebuje grupy przyjaciół. Jest naturalnie przyjacielski i uroczy, przyciąga wielu przyjaciół, lubi spędzać czas z przyjaciółmi, bycie częścią grupy jest dla niego ważne. Lubią pomagać innym i ma altruistyczną naturę
 • Potrzebuje przestrzeni. Jest nieprzewidywalny, potrafi zmienić swoje zdanie w ostatniej chwili, nie przywiązuje się do konkretnej drogi rozwoju wypadków
 • Potrzebuje wolności. Zobowiązanie może przychodzić mu trudno, wybiera wolność i nie lubi czuć się przyparty do muru
 • Potrzebuje „połączenia umysłów”. Relacje muszą mieć podłoże intelektualne i nieemocjonalne, z partnerem chce dzielić podróże i opinie na temat przeczytanych książek. Chce mieć oryginalnego partnera
 • Potrzebuje łamać schematy. Nie chce żyć zgodnie z oczekiwaniami innych
 • Potrzebuje przyjaźni. Lubi pozostać przyjaciółmi, kiedy związek się zakończy
 • Potrzebuje podejmować własne decyzje i żyć swoim życiem na własnych zasadach
 • Potrzebuje być oryginalny. To, że nie obchodzi go, co myślą inni sprawia, że będzie iść za własnymi marzeniami, nawet jeśli nie jest to popularne
 • Potrzebuje być w otwartym związku
 • Potrzebuje zmian. Do zmian adaptuje się szybko, lubi kiedy może zostawić przeszłość za sobą i zacząć od nowa
 • Potrzebuje niekonwencjonalności. Ma gdzieś co sobie ludzie pomyślą

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w Rybach 🌙♓️

księżyc w rybach

Czego potrzebuje Księżyc w Rybach? 

 • Medytacji
 • Dużo czasu w samotności
 • Możliwości wyrażenia swoich emocji poprzez sztukę
 • Lub możliwości odcięcia się od swoich emocji poprzez uzależnienia
 • Głębokich duchowych doświadczeń
 • Głębokiego duchowego połączenia z drugą osobą
 • Potrzebuje ukryć się przed światem, żeby poradzić sobie ze stresem

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM

Księżyc w domach 

domo horoskop kosmogram

Księżyc w 1. domu astrologicznym 

 • Jesteśmy odczuwani przez inne osoby poprzez ascendent, w szczególności w pierwszych chwilach poznania, więc planeta znajdująca się w pobliżu ascendentu jest wystawiona na pokaz publiczny
 • Trudno mu ukryć stan psychiczny i nastroje
 • Nieświadomie demonstruje swój nastrój otoczeniu 
 • Reaguje emocjonalnie na wszystko
 • Potrzebuje akceptacji innych
 • Nie jest w stanie ukryć swojego samopoczucia 
 • Czasem emocje trzeba zachować dla siebie i odpowiadać na nie, zamiast reagować automatycznie – osoby z Księżycem w pierwszym domu mają z tym duży problem
 • Księżyc w pierwszym domu może nadawać pełnych kształtów jego sylwetce
 • Posiada magnetyzm, kiedy wejdzie do pokoju ludzie od razu czują jego energię
 • Pewny siebie, odważny, charyzmatyczny
 • Ma tendencję do tego, żeby reagować impulsywnie
 • Może być bardzo skupiony na swoim wewnętrznym świecie, tak bardzo, że ignoruje uczucia innych
 • Może tak bardzo skupić się na tym, co czuje w środku, że zapomina zapytać najbliższych: a co u ciebie?
 • Potrafi zaadresować swoje emocje, nie zawaha się powiedzieć co mu chodzi po głowie i co siedzi w sercu
 • Trudno mu ukryć emocje, jego język ciała zawsze wszystko pokaże jak na dłoni
 • Ważny jest dla niego wygląd zewnętrzny, jego zdrowie i jego ciało, zdrowie jest dla niego dużą wartością
 • Lubi sportowe wyzwania i rywalizację
 • Nigdy się nie poddaje, z wewnętrznym przekonaniem sukcesu dąży do swoich celów
 • Broni tego, w co wierzy
 • Kiedy jest zakochany, zachowuje się bardzo romantycznie i adoruje partnera
 • Przyciąga uwagę, często sprawia wrażenie kogoś, kim trzeba się zaopiekować
 • Lubi przebywać wśród ludzi

Księżyc w 2. domu astrologicznym 

 • Poczucie bezpieczeństwa uzależnia od stanu posiadania
 • Poczucie bezpieczeństwa dla tej osoby jest dużą wartością
 • Dużą wartością jest też posiadanie rodziny, domu. Posiadanie zabezpieczenia materialnego daje mu poczucie bezpieczeństwa
 • Może też mieć zmienną sytuację finansową (jak fazy Księżyca) lub długo dochodzić do swoje wymarzonej sytuacji finansowej (ponieważ nie będzie chciał ryzykować)
 • Czuje się najbardziej bezpiecznie, kiedy może żyć komfortowo
 • Ma potrzebę, żeby posiadać piękny dom i otaczać się pięknymi przedmiotami
 • Lubi kolekcjonować rzeczy
 • Trudno jest mu odpuścić, a w końcu rozwój odbywa się wtedy, kiedy odpuścimy to, co nam nie służy. Może utknąć w stagnacji
 • Jest bardzo emocjonalnie związany ze swoimi korzeniami
 • Nie lubi zmian
 • Często dopada go nostalgia na temat przeszłych zdarzeń
 • Poszukuje swojego poczucia własnej wartości, często umiejscawiając go w wyglądzie czy posiadanych rzeczach
 • Jego wartości mogą się zmieniać w trakcie jego życia
 • Może mieć skłonność do zajadania emocji (jedzenie przynosi mu komfort)
 • Stabilny emocjonalnie
 • Wartości rodzinne są dla niego ważne
 • Potrzebuje, żeby w jego najbliższym otoczeniu była harmonia

Księżyc w 3. domu astrologicznym 

 • Ma dużą wyobraźnię
 • Ma dużo przyjaciół, których obdarza dużym zaufaniem
 • Łączą go mocne więzi z rodzeństwem
 • Potrafi słowami wyrazić to, co czuje
 • Potrzebuje otaczać się ludźmi, potrzebuje przyjaciół
 • Lubi uczyć się nowych rzeczy i uczy się ich szybko
 • Ma dar zrozumienia skomplikowanych teorii i spełnia się potem w uczeniu innych
 • Wyrażanie tego, co myśli i czuje jest dla niego ważne
 • Ma trudności w utrzymaniu sekretów i prywatności
 • Ma skłonność do nadmiernego myślenia i analizowania rzeczy
 • Potrzebuje mieć kontakt z rodzeństwem
 • Ma dużo zainteresowań, które się często zmieniają
 • Jego przyjaciele to jego rodzina, którą sobie wybrał

Księżyc w 4. domu astrologicznym 

 • Księżyc jest tu u siebie – 4. dom należy do Raka, który rządzi Księżycem, to bardzo mocna pozycja
 • Dom i rodzina są najważniejszym elementem życia i są stawiane na pierwszym miejscu
 • Silnie związany z rodziną, z której pochodzi, zależy mu na kontynuowaniu tradycji rodzinnych
 • Lubi zajmować się domem
 • Lubi mieszkać blisko rodziny, bo to daje mu poczucie bezpieczeństwa
 • Skupiony na tym, żeby stworzyć stabilny, piękny, komfortowy dom i szczęśliwą rodzinę
 • Jest bardzo połączony z przeszłością i historią jego rodziny, interesuje się jej genealogią
 • Ma dużo miłych wspomnień z dzieciństwa i myśli o nich z nostalgią
 • Ma dobrą i silną relację z matką
 • Jeśli jego dom rodzinny był w jakimś sensie niestabilny, będzie to bardzo odbijało się na jego dorosłym życiu
 • Potrzebuje czasu w samotności, żeby przepracować swoje emocje
 • Jego emocje są jak fale na oceanie, wzbierają falami, a potem się uspokajają
 • Ma dużą potrzebę dbania o innych, ma w sobie dużo empatii
 • To, co czyni go szczęśliwym to gotowanie dla bliskich
 • Bardzo chce mieć dzieci
 • Trudno jest mu wybaczyć przeszłe zdrady
 • Musi pamiętać, że inni nie są tacy jak on i nie może oczekiwać, że inni będą o niego dbać tak, jak on dba o nich
 • Ważna jest dla niego prywatność
 • Lubi spędzać czas w domu
 • Pragnie stworzyc idealna rodzinę

Księżyc w 5. domu astrologicznym 

 • Potrzebuje posiadać dzieci, lubi dzieci i chce się nimi otaczać
 • Ma zdolności artystyczne, kreatywność, wyobraźnię – na pewno chce coś stworzyć w tym życiu: jeśli nie dziecko, to napisać książkę
 • Bardzo romantyczna osoba, ma wyidealizowany wizerunek relacji
 • Często wchodzi w krótkotrwałe zauroczenia
 • Zawsze jest w oczekiwaniu na jakiś romans, uwielbia być zakochany
 • Jego emocje są zmienne, więc i zaangażowanie i oddanie jednemu związkowi może być zmienne
 • Najbardziej lubi, kiedy otaczają go różni ludzie, z których może wybierać z kim będzie spędzać czas
 • Lubi wyzwania, to sprawia, że czuje, że żyje
 • Ma dużo talentów i znajduje spełnienie w wyrażaniu swojej kreatywności
 • Lubi być w centrum uwagi
 • Ma kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i pozwala mu się wyrażać
 • Uwielbia przyjęcia i imprezy
 • Jego dom jest otwarty na gości

Księżyc w 6. domu astrologicznym 

 • Księżyc wpływa na emocje, a wiadomo, że emocje wpływają na nasze zdrowie
 • U takie osoby każdy stres odbija się bardziej negatywnie na zdrowiu niż u innych
 • Często zmienia miejsce pracy, często rzuca prace pod wpływem emocji
 • Potrzebuje uporządkowanego domu i miejsca pracy
 • Potrzebuje zachować porządek wokół siebie, żeby poczuć się bezpiecznie
 • Ma tendencję do przepracowywania się i wypalenia
 • Mógł mieć problemy zdrowotne w dzieciństwie
 • Lubi pracować w zespole i relacje ze współpracownikami są dla niego ważne 
 • Może mieć tendencję do tego, żeby utknąć w pesymistycznych myślach, samokrytyce
 • Bardzo lubi zwierzęta i może jakieś posiadać
 • Lubi opiekować się innymi 
 • Bardzo zwraca uwagę na swoje zdrowie

Księżyc w 7. domu astrologicznym 

 • Angażuje się emocjonalnie w relacje, zarówno te partnerskie jak i biznesowe
 • Nawet partnerstwa biznesowe są zawierane pod wpływem uczuć
 • Może często zmieniać partnerów, tak jak fazy Księżyca się zmieniają tak zmieniają się jego partnerzy
 • Źle znosi konflikt, porzuci siebie i swoje preferencje, żeby zadowolić innych
 • Potrafi się zaadoptować do każdej sytuacji
 • Czarujący i atrakcyjny, wszyscy go lubią
 • Potrzebuje partnera w życiu, na którym może polegać, może mu zająć trochę, żeby kogoś wybrać, długo nie będzie się mógł zdecydować, bo chce wybrać dobrze. Wie, że dużo w jego życiu zależy od relacji
 • Zależny od opinii innych

Księżyc w 8. domu astrologicznym 

 • Jest wrażliwy na wszystko, co nie z tego świata, interesuje się magią, astrologią, tarotem
 • Intensywnie reaguje na wszystkie przeżycia, ale nie eksponuje tych emocji na zewnątrz
 • Jego emocje są intensywne i intensywnie ukrywane
 • Przeżycia zwykle okazują się niezwykle transformujące
 • W życiu zawodowym wybiera partnerów kierując się intuicją, ogólnie ma dużą intuicję
 • Lubi ryzyko, zwłaszcza w kwestiach  finansowych, potrafi postawić na jedną kartę
 • Musi słuchać swojego wewnętrznego głosu
 • Być może na jego życie wpłynęła śmierć bliskiej osoby, która wydarzyła się w jego dzieciństwie 
 • Ma intensywną i sekretną osobowość
 • Inni mogą nawet nie zdawać sobie sprawy, że ma jakieś problemy, tak dobrze ukrywa swoje emocje
 • Często czuje się samotny, nawet wśród bliskich
 • Kiedy przeprawi się przez własne tramy, zyskuje zdolność uzdrawiania innych, inni przychodzą do niego po pomoc, nic go nie zdziwi ani nie zaskoczy
 • Musi pamiętać, żeby chronić własne granice i nie przyjmować na siebie problemów innych
 • Ma skłonność do depresji
 • Może mieć poczucie, że inni chcą go wykorzystać, może czuć się ofiarą
 • Często nie ufa innym 
 • Seks to dla niego połączenie dusz
 • Oczekuje totalnej lojalności od innych
 • Życie to dla niego transformacja, potrafi przejść przez totalną depresję i narodzić się na nowo, powstać niczym Fenix z popiołów jako nowa osoba
 • Pieniądze mogą przyjść do tej osoby od jakiejś kobiety z rodziny, matki lub krewnej
 • Reaguje emocjonalnie na zmiany w otoczeniu i w związkach
 • Stała w uczuciach, związana z rodziną
 • Ważna jest dla niego bliska relacja emocjonalna

Księżyc w 9. domu astrologicznym 

 • Ma głębokie zainteresowania filozoficzne, religijne i duchowe
 • W życiu kieruje się wartościami właśnie religijno-etyczno-duchowymi, mają one dla niego duże znaczenie
 • Poszukuje swojego miejsca na świecie, gdzie mógłby założyć rodzinę poza granicami kraju, w którym się urodził
 • Potrzebuje dużej przestrzeni w życiu, uważa, że świat jest jego domem
 • Lub potrzebuje po prostu dużego domu
 • Znajduje szczęście w podróżach  i duchowości
 • Przygoda sprawia, że żyje, potrzebuje być w ruchu
 • Lubi mieć przyjaciół z innych krajów, religii, kultur. Ekscytuje go otaczanie si ludźmi innymi od niego, ponieważ wie, że mogą go wiele nauczyć
 • Zamieszka za granicą w jakimś okresie życia
 • Może czuć, że religia inna niż ta, która odziedziczył po rodzicach będzie mu odpowiadać lepiej i będzie poszukiwał swojej duchowości
 • Ma talent do tego, żeby motywować innych, żeby uwierzyli w siebie
 • Naturalnie szczęśliwy, beztroski
 • Nie lubi czuć się przywiązany do kogoś za bardzo
 • Potrzebuje partnera, z którym będzie mógł odbyć podróż dookoła świata
 • Szuka swojego guru, swojego autorytetu

Księżyc w 10. domu astrologicznym 

 • Rozgłos, uznanie i sukces zapewnione, na pewno taka osoba nie będzie żyła w cieniu
 • Praca tej osoby jest związana z rodziną (kontynuacja rodzinnego biznesu) lub kwestiami powiązanymi z Księżycem: gotowanie, urządzenie domu, praca z emocjami
 • Potrzebuje czuć się finansowo zabezpieczony
 • Wysoka pensja i drogie przedmioty podnoszą jego pewność sienie
 • Jego rodzice mogli mieć wysokie oczekiwania co do niego i jego możliwości zrobienia kariery
 • Czuje się wartościowy, kiedy jest rozpoznany za jego pracę
 • Ważne jest dla niego dobrze zorganizowanie, rutyna i struktura
 • Czułby się dobrze w roli lidera w pracy, w której może inspirować innych do osiągania wyższych celów
 • Kobieta lub kobiety mogą być jego źródłem do osiągnięcia wysokiej pozycji
 • Może odkładać decyzje o wejściu w relacje z powodu skupienia na karierze
 • Pracę zwykle dostaje z polecenia
 • Potrzebuje ustalonego rytmu dnia i dyscypliny codziennych obowiązków

Księżyc w 11. domu astrologicznym 

 • Posiada duże grono przyjaciół i znajomych
 • Zwłaszcza posiada duże grono przyjaciół płci żeńskiej
 • Przyjaźń to dla niego wartość 
 • Bycie częścią jakiejś grupy sprawia, że czuje się zaakceptowany i wartościowy
 • Robienie rzeczy, które w jakiś sposób pomagają większej grupie ludzi daje mu poczucie celu
 • Lubi organizować eventy
 • Jest bardzo otwarty, nieoceniający
 • Ma talent do łączenia ludzi i networkingu
 • Zależy mu na rozwiązaniu problemów tego świata
 • Jest emocjonalnie zdystansowany, więc potrafi dawać ludziom trafne rady
 • Może się wydawać innym chłodny, ale on po prostu analizuje wszystko bardziej na poziomie umysłu
 • Lubi intelektualne pogawędki na temat problemów tego świata i ważne jest dla niego, żeby mieć takie intelektualne połączenie z partnerem
 • Zanim wejdzie w związek potrzebuje, żeby rozwinęła się przyjaźń
 • Komunikacja jest dla niego ważna w związku
 • Potrzebuje też, żeby jego partner szanował jego potrzebę niezależności
 • Może mieć dużo znajomych, którzy są ekscentryczni, inni
 • Preferuje intelektualne połączenie ponad emocjonalne połączenie
 • Chętnie angażuje się w sprawy społeczne

Księżyc w 12. domu astrologicznym 

 • Ten dom jest domem spraw ukrytych i nieuświadomionych, więc emocje takiej osoby mogą być nieuświadomione lub ukrywane
 • Ma dużą wrażliwość, bardzo delikatne wnętrze
 • Jest bardzo uduchowiony i duchowa praktyka daje mu siłę i moc
 • Ma dużą intuicję, ale czasem w nią wątpi
 • Ma tendencję do tego, żeby uciekać od odpowiedzialności codziennego życia, może mieć też tendencje do uzależnień
 • Czasem ma wrażenie jakby żył we śnie lub mgle, trudno jest mu komunikować własne uczucia
 • Naturalny empata, który absorbuje emocje innych, czasem nie wie, czy to, co czuje jest jego czy czyjeś
 • Bardzo chce pomóc innym, którzy w jakiś sposób cierpią, ale tez często brakuje mu granic i będzie przyciągał tych, którzy mają dużo problemów, które chętnie zwala na niego
 • Jego uprzejmość jest często brana za pewnik
 • Czasem ma tendencję, żeby poświęcać swoje własne potrzeby na rzecz innych
 • Muzyka koi jego duszę i pomaga połączyć się z emocjami. Może mieć artystyczne uzdolnienia w tej dziedzinie
 • Jest bardzo wrażliwą i nieśmiałą osobą
 • Często czuje się odizolowany od innych, że inni go nie rozumieją, że są mu obcy; może też czuć się inny od swojej rodziny
 • Ma skłonność do depresji, ekstremalnej samotności
 • Kiedy jest w dużych grupach ludzi szybko czuje się emocjonalnie wyczerpany
 • Istotne jest, żeby praktykował medytację, techniki oddychania, jogę, żeby wspomagał się suplementami, które poprawiają jego dobrostan

Zrozumienie swojego Księżyca w kosmogramie pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, swoje emocje i potrzeby. Jeśli to, co przeczytałaś na temat swojego Księżyca w jakiś sposób do Ciebie trafia, to znaczy, że Twoja podświadomość już odebrała subtelne znaki wskazujące na prawdę o Tobie. Jeśli dalej się zastanawiasz, jeśli nadal jest trudno Ci połączyć kropki lub chcesz wiedzieć więcej – na przykład to, jak Twój Księżyc rezonuje z Twoją Wenus czy Twoim Słońcem, mój produkt Mikrokosmo będzie dla Ciebie.

Nagranie pomoże Ci zauważyć niuanse w swoich przekonaniach na temat siebie. Oprócz numinotycznego doświadczenia otrzymasz wskazówki na temat tego jak możesz wykorzystać informacje płynące z Twojego kosmogramu w swoim rozwoju osobistym. 

ZAMÓW KOSMOGRAM