Prezent na 30 urodziny

Prezent na 30 urodziny powinien być magiczny. Wszak do niedawna płakaliśmy z powodu straty dwójki z przodu. Ale dziś trzydziestka ma inne znaczenie: pozwala na odważne sięganie po swoje cele. Z poczuciem, że jeśli teraz czegoś nie zrobimy, jeśli nie skierujemy swoich kroków zgodnie z tym, co podpowiada nam dusza – przepadniemy. 

Masz wśród swoich przyjaciół osobę, która czuje, że zaraz przepadnie? A może to Ty przygotowujesz się do podjęcia ważnych decyzji? Bez względu na to, czy idziesz na urodzinowe przyjęcie przyjaciółki, czy chcesz zrobić coś miłego dla siebie z okazji trzydziestych urodzin – amulet Powrót Saturna będzie idealnym prezentem na 30 urodziny. 

Zaraz wyjaśniam dlaczego!

Prezent na 30 urodziny powinien być symboliczny

Nie mam tu na myśli, że za drobną kwotę. Chodzi o to, że powinien nieść za sobą jakieś znaczenie. Tak, żeby osoba obdarowywane myślała o Tobie (i o tej epickiej imprezie urodzinowej) za każdym razem, kiedy na niego spojrzy. 

Co powiesz na naszyjnik? 

Można zawsze nosić na sobie, można go zakładać na jakieś okazje. 

A co najlepsze – jest jak amulet.

Naszyjnik z Saturnem jest wyjątkowym amuletem i już opowiadam dlaczego. 

naszyjnik saturn

Według kosmosu po 30 jesteśmy dorośli

Planecie Saturn zajmuje ok. 30 lat, żeby powrócić na to samo miejsce na ekliptyce, w którym był, kiedy urodziła się Twoja koleżanka (dla której prezentu teraz szukasz). 

Albo Ty (jeśli to mam być prezent dla najważniejszej osoby w Twoim życiu). 

Saturn w astrologii jest planetą odpowiedzialności i karmy. Jego Powrót oznacza mały sprawdzian z przedmiotu pod tytułem: Czy Żyjesz Zgodnie Ze Swoim Potencjałem?

No właśnie: czy żyjesz? 

Czy może na swojej urodzinowej liście zaproszonych gości masz kogoś, z kim już nie podzielasz wspólnych wartości, ale utrzymujecie kontakt, bo głupio zerwać? 

Czy może czytasz to w pracy, której i tak nie lubisz i w której masz tak wy******, że spędzasz czas przeglądając pomysły na prezenty na 30 urodziny, Allegro i Tindera? 

Czy może marzysz o pierścionku na urodziny, ale podświadomie wiesz, że to nie to i prezent na trzydziestkę będziesz musiała kupić sobie sama? 

No właśnie. 

Powrót Saturna jako idealny prezent na trzydziestkę 

Powrót Saturna to naszyjnik, który powstał we współpracy z pracownią jubilerską na warszawskiej Pradze: Schiffers Jewellery. To srebrna zawieszka w kształcie planety Saturn (która przypomina o wzięciu spraw w swoje ręce i życiu zgodnie ze swoim potencjałem), naturalne kamienie onyksu (który jest kamieniem magów, dodaje wytrwałości, rezyliencji i dyscypliny w dążeniu do swoich celów) i małą gwiazdką z cyrkonią – dla dodania odrobiny magii w życiu. 

Ogłoszenie na Facebooku dla UE!
Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!