nowy rok numerologiczny 2022

Nowy rok numerologiczny 2022 zaczyna się razem z nowiem Księżyca w znaku Panny.  Wpływa na nas wibracja roku 2022: liczba 6 i osobisty rok numerologiczny. Jak najlepiej wykorzystać ten czas?

Nowy rok numerologiczny 2022 ma wibrację 6 i będzie Twoim najukochańszym rokiem (z szóstką miłość czuć w powietrzu!)

2+0+2+2=6

Wibracja szóstki oznacza czas przykładania dużej wagi do relacji z innymi, związków, partnerstwa, empatii, miłości. To idealny okres na rozwijanie w sobie takich wartości jak opiekuńczość, harmonia, wrażliwość, łagodność.  Wibracja roku sprzyja wchodzeniu w harmonijne i stałe związki oparte na wspólnym porozumieniu i empatii. 

Gdzie ja jestem i który to mój rok, czyli jak obliczyć rok osobisty? 

Nie wiesz, jak obliczyć swój osobisty rok numerologiczny? Oto krótka wskazówka: 

Do liczby, która jest twoją drogą życia dodaj cyfry z kolejnego roku. Np. jesteś numerologiczną 8 :

8+2+0+2+2=14 4+1=5, we wrześniu 2021 wchodzisz w 4 rok numerologiczny.

(jak obliczyć swoją drogę życia? Dodaj do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia, np: 28 listopada 1985 roku: 2+8+1+1+1+9+8+5=35 » 3+5=8)

Znając liczbę swojego osobistego roku numerologicznego, przeczytaj opis tego, co energetycznie przyniesie ci rok 2022 i spędź kilka minut na napisanie odpowiedzi na pytanie zainspirowane Twoją wibracją: 

Jedynka: rok 7

To czas skupienia na rodzinie, miłości, emocjach. Okres koncentracji na swoich emocjach i potrzebach w relacji partnerskiej, z dziećmi czy rodzicami. 

Journaling:

Widzisz, że rodzina, związki partnerskie i relacje miłosne są na pierwszym miejscu w Twoim życiu. Jak się z tym czujesz? Czy masz jakieś opory, czy jest to coś, czego najbardziej pragniesz? 

Dwójka: rok 8

To czas skupienia na swoim wnętrzu, wsłuchania się w swoją intuicję, rozwoju duchowego i intelektualnego. Zrozum lepiej to, kim jesteś i co jest dla Ciebie ważne. 

Journaling:

Jakie pytania masz do siebie, co chciałabyś wiedzieć? Użyj swojej intuicji i zacznij pisać. Z pewnością pokieruje cię ona do właściwych pytań. 

Trójka: rok 9

To okres sprzyjający finansom i sprawom zawodowym. Możesz podnieść standard swojego życia. Czas sprzyjający zmianom w myśleniu, w tym jak żyjesz.

Journaling:

Czy jest coś, co chciałabyś osiągnąć zawodowo? Wyobraź sobie, że już to masz (może to być podwyżka, mieszkanie…). Jakie to uczucie, gdy możesz realizować to, nad czym pracowałaś tak długo?

Czwórka: rok 1

To czas podsumowań po dziewięcioletnim cyklu życia. Możesz odczuwać frustrację, stres, smutek wobec tego co znika z Twojego życia. To dobry moment na rozważenie jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie przez kolejne lata. 

Journaling:

Spójrz na ostatnie 9 lat swojego życia. Po prawej stronie zapisz to, co chcesz rozwijać, natomiast po lewej – to, co już ci nie służy i chcesz odpuścić. 

Piątka: rok 2

To czas nowych początków. Możesz rozpocząć nowe życie po przeprowadzce, nową pracę, związek, ślub, projekt, otworzyć firmę. Tak naprawdę co tylko wymyślisz! Los i ludzie będą Ci sprzyjać. 

Journaling:

Zastanów się jak możesz celebrować swoje małe sukcesy w tym co realizujesz?

Szóstka: rok 3

Czas, kiedy zwolnisz, skupisz na budowaniu porozumienia i relacji z innymi. Możesz zacząć odnawiać relacje, budować nowe. Świetny czas na naukę i dzielenie się swoją wiedzą, zwłaszcza z kobietami. 

Journaling:

Jaką wartość możesz wnieść w relacje z innymi?

Siódemka: rok 4

To czas prezentów od losu. Okres sprzyjający życiu towarzyskiemu, nowym kontaktom, działaniom artystycznym i kreatywnym.  Możesz poczuć się beztrosko i radośnie korzystać z życia. 

Journaling:

Czy jest jakieś zajęcie, które lubiłaś wykonywać jako dziecko, ale kompletnie o nim zapomniałaś jako osoba dorosła? Napisz co to jest i opisz jak to by było wrócić do tego zajęcia. 

Ósemka: rok 5

To czas wzmożonej pracy, budowania u podstaw. Świetny okres na pracę nad swoim wnętrzem, „przepracowanie” trudnych tematów. 

Journaling:

Czy nosisz w sobie jakiś żal, niezamkniętą sprawę, która wpływa na Ciebie negatywnie? Napisz co to jest. Co możesz zrobić, aby przepracować ten temat.

Dziewiątka: rok 6

To czas zmian, nowych doświadczeń, odrzucania schematów i ograniczeń. Okres, w którym dostajesz mnóstwo okazji od losu. Wykorzystaj ten czas na wprowadzenie świeżości w swoje życie, odrzucenie tego co Cię blokuje.

Journaling: 

Czy jest coś, co chciałaś zawsze spróbować zrobić, ale nie było sprzyjających okoliczności? Teraz jest na to idealny czas, odrzuć blokady i pozwól sobie na nowe doświadczenia.

Powyższe opisy każdego roku osobistego pochodzą z pierwszego wydania astrobabe journala. Ich autorką jest Kaja z @enumerologia_poznaj_siebie.

Ogłoszenie na Facebooku dla UE!
Musisz się zalogować, aby przeglądać i publikować komentarze na FB!