nowy rok numerologiczny 2022

Nowy rok numerologiczny 2024 zaczyna się razem z nowiem Księżyca w znaku Panny 15 września 2023.  Wpływa na nas wibracja roku 2024: liczba 8 i osobisty rok numerologiczny. Jak najlepiej wykorzystać ten czas?

Nowy rok numerologiczny 2024 ma wibrację 8 i będzie Twoim rokiem ekspansji, mocy, kariery , sukcesów

2+0+2+4=8

Wibracja ósemki oznacza czas przykładania dużej wagi do spraw zawodowych, szukania balansu między pracą a przyjemnością, duchowością, a materią

Wibracja roku sprzyja:

  • sięganiu po swoje
  • poprawiania swoich warunków finansowych, materialnych
  • realizacji swoich marzeń
  • przyciaganiu tego, czego chcesz
  • osiągnięciom

Nie wiesz, jak obliczyć swój osobisty rok numerologiczny? Oto krótka wskazówka: 

Gdzie ja jestem i który to mój rok, czyli jak obliczyć rok osobisty? 

Do liczby, która jest twoją drogą życia dodaj cyfry z kolejnego roku. Np. jesteś numerologiczną 8:

8+2+0+2+4=16 1+6=7, we wrześniu 2023 wchodzisz w 7 rok numerologiczny.

(jak obliczyć swoją drogę życia? Dodaj do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia, np.: 28 listopada 1985 roku: 2+8+1+1+1+9+8+5=35 » 3+5=8)

Znając liczbę swojego osobistego roku numerologicznego, przeczytaj opis tego, co energetycznie przyniesie Ci rok 2024 i spędź kilka minut na napisanie odpowiedzi na pytanie zainspirowane Twoją wibracją: 

Jedynka: rok 9

To czas podsumowań po dziewięcioletnim cyklu życia. Możesz odczuwać frustrację, stres, smutek wobec tego co znika z Twojego życia. To dobry moment na rozważenie jak chcesz, aby wyglądało Twoje życie przez kolejne lata. 

Journaling:

Spójrz na ostatnie 9 lat swojego życia. Po prawej stronie zapisz to, co chcesz rozwijać, natomiast po lewej – to, co już ci nie służy i chcesz odpuścić. 

Dwójka: rok 1

To czas nowych początków. Możesz rozpocząć nowe życie po przeprowadzce, nową pracę, związek, ślub, projekt, otworzyć firmę. Tak naprawdę co tylko wymyślisz! Los i ludzie będą Ci sprzyjać. 

Journaling:

Zastanów się jak możesz celebrować swoje małe sukcesy w tym co realizujesz?

Trójka: rok 2

Czas, kiedy zwolnisz, skupisz na budowaniu porozumienia i relacji z innymi. Możesz zacząć odnawiać relacje, budować nowe. Świetny czas na naukę i dzielenie się swoją wiedzą, zwłaszcza z kobietami. 

Journaling:

Jaką wartość możesz wnieść w relacje z innymi?

Czwórka: rok 3

To czas prezentów od losu. Okres sprzyjający życiu towarzyskiemu, nowym kontaktom, działaniom artystycznym i kreatywnym.  Możesz poczuć się beztrosko i radośnie korzystać z życia. 

Journaling:

Czy jest jakieś zajęcie, które lubiłaś wykonywać jako dziecko, ale kompletnie o nim zapomniałaś jako osoba dorosła? Napisz co to jest i opisz jak to by było wrócić do tego zajęcia. 

Piątka: rok 4

To czas wzmożonej pracy, budowania u podstaw. Świetny okres na pracę nad swoim wnętrzem, „przepracowanie” trudnych tematów. 

Journaling:

Czy nosisz w sobie jakiś żal, niezamkniętą sprawę, która wpływa na Ciebie negatywnie? Napisz co to jest. Co możesz zrobić, aby przepracować ten temat.


.

Szóstka: rok 5

To czas zmian, nowych doświadczeń, odrzucania schematów i ograniczeń. Okres, w którym dostajesz mnóstwo okazji od losu. Wykorzystaj ten czas na wprowadzenie świeżości w swoje życie, odrzucenie tego co Cię blokuje.

Journaling: 

Czy jest coś, co chciałaś zawsze spróbować zrobić, ale nie było sprzyjających okoliczności? Teraz jest na to idealny czas, odrzuć blokady i pozwól sobie na nowe doświadczenia.

Siódemka: rok 6

To czas skupienia na rodzinie, miłości, emocjach. Okres koncentracji na swoich emocjach i potrzebach w relacji partnerskiej, z dziećmi czy rodzicami. 

Journaling:

Widzisz, że rodzina, związki partnerskie i relacje miłosne są na pierwszym miejscu w Twoim życiu. Jak się z tym czujesz? Czy masz jakieś opory, czy jest to coś, czego najbardziej pragniesz? 

Ósemka: rok 7

To czas skupienia na swoim wnętrzu, wsłuchania się w swoją intuicję, rozwoju duchowego i intelektualnego. Zrozum lepiej to, kim jesteś i co jest dla Ciebie ważne. 

Journaling:

Jakie pytania masz do siebie, co chciałabyś wiedzieć? Użyj swojej intuicji i zacznij pisać. Z pewnością pokieruje cię ona do właściwych pytań. 

Powyższe opisy każdego roku osobistego pochodzą z pierwszego wydania astrobabe journala.

Dziewiątka: rok 8

To okres sprzyjający finansom i sprawom zawodowym. Możesz podnieść standard swojego życia. Czas sprzyjający zmianom w myśleniu, w tym jak żyjesz.

Journaling:

Czy jest coś, co chciałabyś osiągnąć zawodowo? Wyobraź sobie, że już to masz (może to być podwyżka, mieszkanie…). Jakie to uczucie, gdy możesz realizować to, nad czym pracowałaś tak długo?