Kolekcja Słońce, Księżyc i ascendent

Magia Twojej osobowości zawarta w energii kryształów

Zawsze pamiętaj o tym, co sprawia, że lśnisz (Słońce), o swoich emocjach (Księżyc) i o celu swojego życia (ascendent).

Wiesz, jaki masz znak zodiaku, to oczywiste. Ale w astrologii szukamy siebie. Dlatego znając swoje osobowościowe trio i nawiązując kontakt z jego jakościami, możesz lepiej zrozumieć siebie.

Każdemu znakowi zodiaku przypisuje się co najmniej kilka kamieni naturalnych. Ze względu na swoją wibrację, pomagają, przynoszą szczęście lub odzwierciedlają najlepsze cechy danego znaku. Ich właściwości odnoszą się również do znaku Księżyca i ascendentu. 

Ta kolekcja amuletów będzie Ci przypominać o wszystkim, co w Tobie najlepsze.

Kamienie dla znaków zodiaku: jakie kamienie otrzymam?

Poniżej znajdziesz opisy kamieni dla Słońca, Księżyca i ascendentu. Z tych 3 kamieni będzie składała się Twoja bransoletka!
Nie wiesz, jaki masz znak Słońca 🌞, Księżyca 🌙 i ascendentu 🔝? Zacznij od tego artykułu na blogu (KLIK!)

Słońce w Baranie ♈️

Granat odzwierciedla Twoją ogromną energię do rozpoczynania nowych projektów i pomaga widzieć jasno Twoje cele. Ze Słońcem w znaku Barana posiadasz dużo siły życiowej i nieustanną chęć na romanse. Jego ciemnoczerwony kolor będzie Ci przypominał o Twojej ognistej pewności siebie. Ukoi też Twoją złość i poprowadzi na drodze do sukcesu.

Słońce w Byku ♉️

Kwarc różowy jest delikatnym symbolem piękna i miłości. Ten otwierający czakrę serca kryształ swoim kolorem przypomina wiosenne płatki kwiatów. Ze Słońcem w znaku Byka posiadasz dobry gust do pięknych (i drogich) rzeczy. Potrafisz tworzyć piękne relacje z innymi. Kwarc różowy wzmocni Twoją miłość do natury i ludzi oraz podkreśli Twój wewnętrzny spokój.

Słońce w Bliźniętach ♊️

Tygrysie oko pomaga uporządkować myśli, skoncentrować się i dostrzec wyraźniej nowe możliwości. Doskonale odzwierciedla Twoją naturę osoby, która potrzebuje nieustannej stymulacji intelektualnej, najlepiej poprzez poznawanie nowych ludzi. Ze Słońcem w znaku Bliźniąt potrafisz zrobić użytek ze swoich licznych znajomości, a tygrysie oko jeszcze bardziej pomoże Ci w biznesie.

Słońce w Raku ♋️

Kamień księżycowy jest kobiecym kamieniem, który wzmacnia intuicję, łagodzi i stabilizuje emocje. Ten jasny kryształ emanuje księżycowym blaskiem, który jako osoba posiadająca Słońce w znaku Raka odbierasz szczególnie. Kamień księżycowy pomoże Ci, kiedy odczuwasz strach, doda siły Twojej wrażliwości i podkreśli Twoją romantyczną, aczkolwiek zmienną naturę. 

Słońce w Lwie ♌️

Cytryn odpowiada za pewność siebie i sukces. Ten promienny kamień jest jak Słońce, które patronuje znakowi Lwa. Pozwoli Ci uwolnić swoje wewnętrzne ciepło, entuzjazm i energię do podejmowania nowych przedsięwzięć. Ten kamień wzmacnia także kreatywność, której jako  Lew już masz dużo. Cytryn pomoże Ci przekształcić pasję w materialne bogactwo. Wszystko po to, żeby jeszcze bardziej obdarzać innych swoją szczodrością. 

Słońce w Pannie ♍️

Karneol wspomaga ludzi, którzy chcą działać i osiągać więcej, jednocześnie nie zapominając o swoim zdrowiu. To kamień odwagi, który wspomaga wdrażanie pozytywnych zmian. Jako Panna miłość wyrażasz czułą dyscypliną i lubisz planować nowe działania. Karneol doda Ci odwagi i wniesie radość z codziennej pracy. Przygasi jednocześnie Twój krytycyzm. 

Słońce w Wadze ♎️

Jadeit przywraca harmonię i pomaga podejmować (trafne i szybkie) decyzje. To kamień mądrości, który sprzyja osiąganiu sukcesu. Jako osoba spod znaku Wagi kochasz harmonię, piękno i działasz dyplomatycznie. Czasem jest Ci trudno się zdecydować, ale jadeit od lat wspomaga kupców w podejmowaniu decyzji biznesowych – pomoże też Tobie. 

Słońce w Skorpionie ♏️

Malachit jest kamieniem transformacji i uzdrowienia. Wzmacnia intuicję i wspiera w sytuacjach psychicznie trudnych. Ze Słońcem w znaku Skorpiona doskonale radzisz sobie w trudnych sytuacjach, a głębokie zmiany nie są Ci obce. Znasz się na ludzkiej psychice i jesteś przenikliwa. Ten kryształ wzmocni Twoją intuicję i wspomoże w procesie rozwoju osobistego. 

Słońce w Strzelcu ♐️

Lapis lazuli to kamień, który otwiera na duchowe przeżycia, prorocze sny, wzmacnia intuicję. To kamień dla idealistów i mistrzów – takich jak Ty. Mając Słońce w znaku Strzelca jesteś optymistycznie nastawiona do świata i lubisz poszerzać horyzonty – nie tylko te podróżnicze, ale również te intelektualne. Poszukujesz doznań i zależy Ci na rozwoju osobistym. Ten kryształ pozwoli Ci lepiej słyszeć swój wewnętrzny głos, żeby zastosować jego rady w codziennym życiu. 

Słońce w Koziorożcu ♑️

Onyks to kamień, który wspomaga wytrzymałość przy wykonywaniu trudnych zadań. Symbolizuje siłę, wytrwałość i stanowczość. Pomaga też radzić sobie ze stresem. Mając Słońce w znaku Koziorożca jesteś CEO życia. Niezłomnie pracujesz nad wdrażaniem swoich idei w życie. Cierpliwość i samodyscyplina to Twoje drugie imię. Ten (wprawdzie czarny) kryształ przyniesie Ci jasność umysłu w trakcie pracy. Onyks wzmocni cechy dobrej managerki, które bez wątpienia posiadasz. 

Słońce w Wodniku ♒️

Ametyst sprzyja jasnemu i twórczemu myśleniu. Pomaga przełamać schematy myślowe. Jednocześnie wzmacnia intuicję oraz przywraca harmonię ducha. Mając Słońce w znaku Wodnika ciągle myślisz, jak naprawiać świat. Masz wyjątkowe zdolności intelektualne i mnóstwo innowacyjnych pomysłów. Fioletowy to kolor magów, mądrości i wiedzy. Jako Wodnik posiadasz te cechy, a ametyst jeszcze bardziej je wzmocni. 

Słońce w Rybach ♓️

Akwamaryn otwiera na miłość i prawdę. Pomaga wyrażać swoje myśli jasno i komunikować się z pełną empatią. Ten przypominający taflę wody kamień pomaga dostrzec jak wszystkie wydarzenia w życiu mają swój głębszy cel. Mając Słońce w znaku Ryb jesteś uduchowioną artystką, która często działa altruistycznie i której zdarza się bujać w obłokach. Akwamaryn pomoże Ci jeszcze lepiej służyć innym. Jego delikatna i współczująca energia odzwierciedla Twoją osobowość. 

Księżyc w Baranie ♈️

Twój Księżyc w znaku Barana potrzebuje wyrażać uczucia w bezpośredni sposób. Oczekuje ciągłej stymulacji oraz odrobiny niezależności w związku. Księżyc w Baranie jest ognistą i porywczą osobowością. Granat wzmacnia tę ogromną energię i pasję oraz dodaje odwagi Twojemu sercu.

Księżyc w Byku ♉️

Twój Księżyc w znaku Byka potrzebuje komfortu, bezpieczeństwa oraz ma dużo miłości do podarowania. Kwarc różowy przypomina Ci o delikatnej mocy Twojego serca (kryształ ten jest związany z czakrą serca). Jego jasnoróżowy kolor emanuje ciepłem i radością, przypominając o pełnym korzystaniu z uroków życia – coś, co potrafisz najlepiej!

Księżyc w Bliźniętach ♊️

Twój Księżyc w znaku Bliźniąt potrzebuje różnorodności, ciągłych interakcji z ludźmi, długich rozmów. Tygrysie oko pomoże Ci uporządkować swoje myśli i prowadzić pasjonujące dla Twojego serca długie rozmowy. Ten kryształ przyciągnie dobre znajomości do Twojego otwartego dla wszystkich domu i pomoże w osiągnięciu zawodowych sukcesów. 

Księżyc w Raku ♋️

Twój Księżyc w znaku Raka potrzebuje troszczyć się o innych i tworzyć spokojny bezpieczny dom (dla siebie i dla innych). Kamień księżycowy pomoże Ci to osiągnąć, zachowując równowagę emocjonalną. Jego kobieca energia podkreśli Twoją wrażliwość i intuicję. Jeśli czasem czujesz się niepewnie, ten kryształ da Ci poczucie bezpieczeństwa. 

Księżyc w Lwie ♌️

Twój Księżyc w znaku Lwa potrzebuje uwagi i akceptacji oraz kreatywnych form wyrażania siebie. Cytryn pomoże Ci spojrzeć na swoje słabości z ciepłem i optymizmem, żebyś mogła świecić dla innych jeszcze większym blaskiem. Kryształ ten wzmacnia kreatywność i sprzyja artystom takim jak Ty przyciągać obfitość finansową. 

Księżyc w Pannie ♍️

Twój Księżyc w znaku Panny potrzebuje ulepszać otoczenie, organizować przestrzeń domową i dbać o siebie. Karneol pomoże Ci działać tak, jak lubisz i wprowadzać pozytywne zmiany. To kamień odwagi, który pomaga w przemianach. Karneol zwiększa efektywność działań, jednocześnie odpędzając pesymistyczne i krytyczne myśli, które czasem miewasz. 

Księżyc w Wadze ♎️

Twój Księżyc w znaku Wagi potrzebuje piękna w życiu oraz harmonijnych relacji.  Jadeit przyciąga bogactwo (za które można kupić piękne rzeczy) i odpędza złą energię (poprawiając tym samym atmosferę w domu). Ten zielony kamień łagodzi konflikty i tworzy pozytywne relacje. 

Księżyc w Skorpionie ♏️

Twój Księżyc w Skorpionie potrzebuje przepracować swoje cienie, najlepiej na osobności, zachowując prywatność. Malachit pomoże Ci utrzymać równowagę emocjonalną i da wsparcie w razie depresyjnych nastrojów i bardzo intensywnych emocji. Ten zielony kamień pomaga w transformacji – coś, na czym dobrze się znasz. 

Księżyc w Strzelcu ♐️

Twój Księżyc w znaku Strzelca potrzebuje inspiracji odnośnie duchowości w codziennym życiu. Swoją inspirację czerpiesz z różnorodności. Jesteś ciekawa świata, Twój dom jest wszędzie. Lapis lazuli pomaga usłyszeć głos duchowych przewodników. To kamień mędrców i ludzi pewnych siebie, a Twoje wnętrze wypełnione jest po brzegi niezachwianą pewnością siebie. 

Księżyc w Koziorożcu ♑️

Twój Księżyc w znaku Koziorożca potrzebuje osiągać kolejne cele. Jesteś praktyczna, nawet jeśli chodzi o uczucia. Jesteś pracowita i chcesz być za to doceniania. Onyks da Ci siłę oraz moc, jednocześnie wprowadzi trochę balansu w Twoje zestresowane życie. Ten kamień pomaga podejmować decyzje, co jest dla ciebie ważne, bo potrzebujesz stałego i lojalnego partnera – musisz więc wybrać dobrze!

Księżyc w Wodniku ♒️

Twój Księżyc w Wodniku potrzebuje wolności i przestrzeni. Dla swoich kochanków jesteś najpierw najlepszą przyjaciółką. Czasem trochę chłodna w uczuciach skupiasz się na samorealizacji. Ametyst sprzyja twórczym poszukiwaniom wiedzy. To kamień dla indywidualistek takich jak Ty. 

Księżyc w Rybach ♓️

Twój Księżyc w znaku Ryb potrzebuje artystycznego sposobu wyrażania swoich emocji związanych z duchowością i mistycyzmem. Akwamaryn pomaga w komunikacji, w mówieniu z pasją oraz przekonaniem. Posiadasz w sobie dużo empatii, co podkreśli ten jasny i czuły kamień. 

Ascendent w Baranie ♈️

Jesteś zdecydowana oraz energiczna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby przywódczej. Lubisz, kiedy coś się dzieje, a granat jest kamieniem, który dodaje jeszcze więcej wigoru do działania. Twój ascendent w znaku Barana chce popchnąć Cię do wielkich osiągnięć. Granat ze swoją siłą będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy.

Ascendent w Byku ♉️

Jesteś urocza i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie spokojnej i miłej. Cenisz dobre rzeczy w życiu, a różowy kryształ jest taką rzeczą. Jasny i pozytywny, doda Ci jeszcze więcej uroku. Twój ascendent w znaku Byka chce popchnąć Cię do tworzenia pięknych rzeczy z obfitych zasobów, jakie posiadasz. Różowy kryształ będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Bliźniętach ♊️

Jesteś towarzyska i inteligentna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby zmiennej, która robi kilka rzeczy naraz. Tygrysie oko pomoże Ci się skoncentrować i wyostrzy Twoją percepcję. Twój ascendent w znaku Bliźniąt chce popchnąć Cię do współpracy z ludźmi, łączenia myśli i idei w celu stworzenia korzystnych znajomości, a następnie biznesów. Tygrysie oko będzie przypominało Ci o celu Twojej duszy.

Ascendent w Raku ♋️

Jesteś bardzo kobieca i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby bardzo wrażliwej i emocjonalnej. Kamień Księżycowy będzie Ci przypominał o tym, że Twoje uczucia są źródłem Twojej mocy. Twój ascendent w znaku Raka chce popchnąć Cię do wykorzystania opiekuńczej natury w celu zatroszczenia się o innych. Kamień księżycowy będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Lwie ♌️

Wzbudzasz podziw innych i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby charyzmatycznej, lubianej w towarzystwie, dostojnej i pewnej siebie. Cytryn wniesie jeszcze więcej ciepła do tego wizerunku. Ten żółty pozytywny kamień dodaje pewności siebie. Twój ascendent w znaku Lwa chce popchnąć Cię do sławy i bogactwa. Cytryn będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Pannie ♍️

Jesteś niezmiernie inteligentna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby ostrożnej, zapobiegawczej, cierpliwej, zorganizowanej i pracowitej. Karneol doda Ci jeszcze więcej energii do działania. Ten czerwony kamień zwiększa efektywność, co na pewno Ci się spodoba. Twój ascendent w znaku Panny chce popchnąć Cię do zrobienia czegoś użytecznego dla innych, zainspirowania innych i działania na rzecz innych. Karneol będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Wadze ♎️

Jesteś piękna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby pełnej uroku osobistego, która nie lubi konfliktów, unika konfrontacji. Jadeit jest amuletem przeciwko złej energii, która może zaburzać Twój balans i harmonijnie tworzone relacje. To kamień fortuny, pomaga też w podejmowaniu decyzji. Twój ascendent w znaku Wagi chce popchnąć Cię do tego, żebyś była inicjatorką dobrych relacji, pełną uroku osobistego dyplomatką. Jadeit będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Skorpionie ♏️

Jesteś namiętna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby skrytej, ale silnej wewnętrznie, która może obdarzyć uczuciem albo wielkiej miłości, albo wielkiej nienawiści. Malachit wspiera w procesie transformacji i równoważy. To kamień, który pomaga osobom, które intensywnie przeżywają emocje. Jest minerałem siły i wewnętrznego wzmocnienia. Twój ascendent w znaku Skorpiona chce popchnąć Cię do tego, żebyś na własnym przykładzie pomagała innym dokonać transformacji. Malachit będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Strzelcu ♐️

Jesteś urodzona pod szczęśliwą gwiazdą i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby pełnej optymizmu, wesołej, ciekawej świata i innych ludzi. Lapis lazuli to kamień, który poszerza duchowe horyzonty. Symbolizuje idealizm, a to bardzo rezonuje z Twoją osobowością osoby, która wierzy, że wszystko zawsze się udaje. Twój ascendent w znaku Strzelca chce popchnąć Cię do tego, abyś wprowadziła pozytywną zmianę w świecie. Lapis lazuli będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Koziorożcu ♑️

Jesteś silna i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby dojrzałej, zdyscyplinowanej i pracowitej. Onyks wzmacnia Twoją wytrwałość i determinację. To kamień dla osób zajmujących kierownicze stanowiska i sportowców – pomaga im dokonywać wspaniałych rzeczy i osiągać szczyty swoich możliwości. Twój ascendent w znaku Koziorożca chce popchnąć Cię do tego, abyś osiągnęła coś znaczącego, nie bojąc się ciężkiej pracy. Onyks będzie przypominał o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Wodniku ♒️

Jesteś buntowniczą intelektualistką i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby niezależnej, ekscentrycznej, pomysłowej. Ametyst sprzyja jasnemu myśleniu i przełamywaniu schematów myślowych – zwłaszcza kiedy myślisz o tym, jak zmienić i naprawić świat. Ten jasnofioletowy kamień pomoże Ci wnieść swoją wiedzę na wyższy poziom. Twój ascendent w znaku Wodnika chce popchnąć Cię do wykorzystania swojej wiedzy do wprowadzania nowych rozwiązań dla dobra ludzi i środowiska naturalnego. Ametyst będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

Ascendent w Rybach ♓️

Jesteś idealistką i o tym wiesz. Sprawiasz wrażenie osoby empatycznej, często rozmarzonej. Akwamaryn ujawnia swoje korzystne działanie wobec osób wrażliwych tak jak Ty. Pomaga wyrażać się w stanowczy sposób, uwzględniając potrzeby innych. Twój ascendent w znaku Ryb chce popchnąć Cię do tego, żebyś użyła swoich artystycznych zdolności do wskazania innym drogi rozwoju duchowego. Ametyst będzie przypominał Ci o celu Twojej duszy. 

W jakim znaku zodiaku mam słońce, Księżyc i ascendent?

Możesz to łatwo sprawdzić!

Potrzebujesz datę, dokładną godzinę oraz miejsce urodzenia. Wpisujesz te dane na stronie astro.com lub astro-charts.com.

Obok przedstawiam jak to wygląda na stronie astro-chart.com

w jakim znaku zodiaku mam księżyc